Gabinet urologiczny w Radomsku
Sprawdź wolny termin konsultacji w gabinecie urologicznym w Radomsku, znajdującym się przy ulicy Mickiewicza 29. Prowadzimy w nim prywatną praktykę lekarską. Na wizycie przyjmie Państwa lekarz urolog Piotr Kowalski, który od przeszło 20 lat prowadzi gabinety na terenie całego województwa łódzkiego. Do Radomska zapraszamy w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 17.00 do 18.30. Dostępność wolnych terminów wizyt i konsultacji w radomszczańskim gabinecie urologicznym można sprawdzić po uprzednim skontaktowaniu się pod numerem: 501 743 332.
Lekarz urolog w Radomsku
Wizyta u lekarza urologa w Radomsku może być spowodowana różnorodnymi dolegliwościami i przypadłościami. Specjalista może pomóc pacjentom z problemami związanymi z drogami moczowymi czy narządami rozrodczymi mężczyzn, stawiając diagnozę, przedstawiając plan terapii, wspierając poradami profilaktycznymi oraz przeprowadzając badania umożliwiające leczenie chorób prostaty i jąder. Nowoczesne wyposażenie gabinetu umożliwi także przeprowadzenie badań USG. Na konsultacje warto zdecydować się w przypadku:
- problemów z impotencją;
- krwiomoczu;
- nietrzymania moczu;
- niemożności oddania moczu;
- kamicy układu moczowego;
- niepokojącego bólu, pieczenia i szczypania.
Podejrzenia stanów nowotworowych także wchodzą w zakres pomocy, diagnozy i leczenia przeprowadzanej przez specjalistę urologa w Radomsku. Zajmie się on guzami i zmianami takich narządów jak nerki, jądra, prostata czy pęcherz moczowy. W naszym gabinecie wykonasz również wymianę cewników moczowych niezbędnych w przypadku pacjentów z pęcherzem neurogennym. Podczas każdej wizyty lekarz dokładnie bada stan pacjentów, aby wprowadzić indywidualne formy leczenia.
Jak przebiega konsultacja urologiczna?
Każda diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego oraz płciowego to proces, który najczęściej rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego u urologa. Na wizycie przeprowadzany jest wywiad lekarski obejmujący m.in. pytanie o choroby w rodzinie, codzienne nawyki, ewentualne dolegliwości, przyjmowane leki czy aktywność seksualną. Ponadto zlecana jest podstawowa morfologia krwi i przeprowadzane jest badania palpacyjne. To pierwsze kroki, po którym lekarz w razie potrzeby może zlecić kolejne czynności. jedną z nich jest m.in. badanie USG prostaty. Konsultacje mają również wymiar profilaktyczny.