Home >> O nas

 

Nowoczesny sprzęt urologiczny

Każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w nowoczesny sprzęt urologiczny, który umożliwia wykonywanie pełnej diagnostyki, czynności profilaktycznych i leczniczych, a także różnego rodzaju zabiegów. Oferuję między innymi bezpieczne, laserowe leczenie chorób układu płciowego i moczowego, a także usuwanie kamieni nerkowych, kamieni pęcherza oraz narośli na jądrach. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem chorób prostaty, w tym raka prostaty, a także leczeniem zaburzeń wzwodu. Jeśli więc cierpisz na dolegliwości natury urologicznej, to nie zwlekaj z wizytą u urologa. Na wszystkie usługi świadczone przeze mnie – udzielam pełnego ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej lekarza.

 

Informacje o praktyce lekarskiej

Korzystając z usług jednego z naszych gabinetów, zostaniesz przyjęty przez lekarza urologa Piotra Kowalskiego, który swoją praktykę lekarską rozpoczął ponad 20 lat temu. Już na początku kariery zdecydował się na samodzielne prowadzenie gabinetów – i tak w 1998 r. postanowił otworzyć pierwszy z nich, znajdujący się na łódzkim Widzewie. Chcąc zapewniać komfortową opiekę swoim pacjentom, zdecydował się na uruchomienie kolejnych – w Skierniewicach, Piotrkowskie Trybunalskim, Radomsku i Łowiczu. Informujemy, że dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów urologicznych, możliwe jest uczęszczanie do kilku lokalizacji w ramach jednej terapii.

 

Urolog Piotr Kowalski

Prywatna praktyka urologiczna

Prowadzimy prywatną praktykę urologiczną, w trakcie której udzielamy porad, przeprowadzamy konsultację oraz zlecamy badania diagnostyczne umożliwiające opracowanie i wdrożenie planu leczenia dostosowanego do indywidualnego przypadku. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa pomaga nam przywiązywać wagę do najdrobniejszych symptomów, które niejednokrotnie mogą świadczyć o rozwijającym się schorzeniu. Dzięki temu leczenie prostaty, guzów jąder, leczenie zaburzeń wzwodu, impotencji, chorób nerek czy innych zaburzeń układu moczowego oraz moczowo-płciowego u mężczyzn daje znacznie lepsze rokowania.