Home >> Wizyty lodz

 

Gabinet urologiczny w Łodzi

Zapraszamy do prywatnego gabinetu urologicznego zlokalizowanego w Łodzi przy ulicy Jana Brzechwy 7 a. W ramach wizyty u lekarza urologa Piotra Kowalskiego oferujemy świadczenia profilaktyczne, diagnostyczne oraz lecznicze w zakresie chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn obejmującego między innymi schorzenia nerek, pęcherza moczowego, jąder oraz prostaty. Urolog zajmuje się również diagnostyką i leczeniem prostaty, zaburzeniami erekcji, oraz niepłodnością.

Do wizyty w gabinecie urologicznym powinny nas przekonać jakiekolwiek niepokojące objawy w zakresie układu moczowego lub męskich narządów płciowych. To niezwykle ważne, aby reagować od razu i nie wstydzić się i nie bagatelizować problemów. Pamiętajmy, że nawet najpoważniejsze schorzenia na początku procesu chorobowego dają niewielkie, słabo zauważalne objawy. A od tego, jak szybko uzyskamy rzetelną diagnozę i podejmiemy leczenie u specjalisty urologa, nierzadko zależy nasze dalsze zdrowie i życia.

Dostępność terminów wizyt w prywatnej praktyce lek. med. Piotra Kowalskiego w Łodzi można sprawdzić, dzwoniąc pod numer telefonu: 501 743 332. Do kontaktu z naszym gabinetem urologicznym zapraszamy również w przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferowanych świadczeń medycznych.

Nasza lokalizacja