Home >> Wizyty radomsko

 

Gabinet urologiczny w Radomsku

Sprawdź wolny termin konsultacji w gabinecie urologicznym w Radomsku, znajdującym się przy ulicy Mickiewicza 29. Prowadzimy w nim prywatną praktykę lekarską. Na wizycie przyjmie Państwa lekarz urolog Piotr Kowalski, który od przeszło 20 lat prowadzi gabinety na terenie całego województwa łódzkiego. Do Radomska zapraszamy w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 17.00 do 18.30. Dostępność wolnych terminów wizyt i konsultacji w radomszczańskim gabinecie urologicznym można sprawdzić po uprzednim skontaktowaniu się pod numerem: 501 743 332.  

Lekarz urolog w Radomsku

Wizyta u lekarza urologa w Radomsku może być spowodowana różnorodnymi dolegliwościami i przypadłościami. Specjalista może pomóc pacjentom z problemami związanymi z drogami moczowymi czy narządami rozrodczymi mężczyzn, stawiając diagnozę, przedstawiając plan terapii, wspierając poradami profilaktycznymi oraz przeprowadzając badania umożliwiające leczenie chorób prostaty i jąder. Nowoczesne wyposażenie gabinetu umożliwi także przeprowadzenie badań USG. Na konsultacje warto zdecydować się w przypadku:

  • problemów z impotencją;
  • krwiomoczu;
  • nietrzymania moczu;
  • niemożności oddania moczu;
  • kamicy układu moczowego;
  • niepokojącego bólu, pieczenia i szczypania.

Podejrzenia stanów nowotworowych także wchodzą w zakres pomocy, diagnozy i leczenia przeprowadzanej przez specjalistę urologa w Radomsku. Zajmie się on guzami i zmianami takich narządów jak nerki, jądra, prostata czy pęcherz moczowy. W naszym gabinecie wykonasz również wymianę cewników moczowych niezbędnych w przypadku pacjentów z pęcherzem neurogennym. Podczas każdej wizyty lekarz dokładnie bada stan pacjentów, aby wprowadzić indywidualne formy leczenia.

 

Jak przebiega konsultacja urologiczna?

Każda diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego oraz płciowego to proces, który najczęściej rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego u urologa. Na wizycie przeprowadzany jest wywiad lekarski obejmujący m.in. pytanie o choroby w rodzinie, codzienne nawyki, ewentualne dolegliwości, przyjmowane leki czy aktywność seksualną. Ponadto zlecana jest podstawowa morfologia krwi i przeprowadzane jest badania palpacyjne. To pierwsze kroki, po którym lekarz w razie potrzeby może zlecić kolejne czynności. jedną z nich jest m.in. badanie USG prostaty. Konsultacje mają również wymiar profilaktyczny.